30th Nov 26th Apr 27th Apr 28th Apr 29th Apr 30th Apr 1st May
TimeMatch
08:00 YAC 2004 W, Group phase, 02. kolo - Group A Standings

ŽRK Zagorec 1
0 : 2
COMPLETE
(0:10, 0:10)

SLOGA SV.NEDJELJA
Court 3
08:30 YAC 2004 W, Group phase, 02. kolo - Group B Standings

ŽRK Zagorec 2
0 : 2
COMPLETE
(0:10, 0:10)

LOKOMOTIVA-VAGON
Court 3
08:40 YAC 2002 W, Semifinals, SF 1

Skrim
2 : 0
COMPLETE
(10:0, 10:0)

Selection of China
Court 1
08:40 YAC 2002 W, Semifinals, SF 2

LOKOSICE
0 : 2
COMPLETE
(13:16, 8:12)

UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie
Court 2
08:40 YAC 2006 M, Group phase, 02. kolo - Group A Standings

MRD Dobova
2 : 0
COMPLETE
(15:3, 13:8)

MRK Sesvete 2
Court 4
09:00 YAC 2004 W, Group phase, 03. kolo - Group A Standings

LOKOMOTIVA-KUPE
2 : 0
COMPLETE
(10:0, 10:0)

ŽRK Zagorec 1
Court 3
09:00 YAC 2006 M, Group phase, 02. kolo - Group B Standings

MRK Sesvete
0 : 2
COMPLETE
(8:9, 10:12)

RK Dubrava
Court 4
09:20 YAC 2000 M, Finals, 3rd place

Hiekka Hauskaa
0 : 2
COMPLETE
(0:10, 0:10)

BHV Wasserschloss Rookies
Court 1
09:20 Seniors W, Finals, 5th place

BHT Pyrki Poznań
2 : 1
COMPLETE
(26:22, 20:26, 14:12)

Detono Zagreb
Court 2
09:20 YAC 2008 M, Group phase, 02. kolo - Group A Standings

MRD Dobova
2 : 0
COMPLETE
(15:3, 10:7)

MRK Sesvete 2
Court 4
09:30 YAC 2004 W, Group phase, 03. kolo - Group B Standings

Toyota MHC Dubrava
2 : 0
COMPLETE
(10:0, 10:0)

ŽRK Zagorec 2
Court 3
09:40 YAC 2008 M, Group phase, 02. kolo - Group B Standings

MRK Sesvete
0 : 2
COMPLETE
(10:13, 9:10)

MRK Sesvete 3
Court 4
10:00 Seniors W, Semifinals, SF 1

LadyBugs
2 : 1
COMPLETE
(21:18, 13:22, 7:6)

Westsite Amsterdam
Court 1
10:00 YAC 2004 W, Quarterfinals, QF 1

LOKOMOTIVA-KUPE
2 : 0
COMPLETE
(10:0, 10:0)

ŽRK Zagorec 2
Court 3
10:00 YAC 2006 M, Group phase, 03. kolo - Group A Standings

Chemo profili Zagreb
2 : 1
COMPLETE
(14:6, 5:11, 1:0)

MRD Dobova
Court 4
10:20 YAC 2006 M, Group phase, 03. kolo - Group B Standings

BHC Hello Zagreb
2 : 1
COMPLETE
(11:12, 13:11, 2:0)

MRK Sesvete
Court 4
10:30 YAC 2004 W, Quarterfinals, QF 2

LOKOMOTIVA-VAGON
2 : 0
COMPLETE
(10:0, 10:0)

ŽRK Zagorec 1
Court 3
10:40 Seniors W, Semifinals, SF 2

WBHC Kontesa Nera
0 : 2
COMPLETE
(20:23, 10:16)

Toyota MHC Dubrava
Court 1
10:40 Seniors M, Semifinals, 5th - 8th place 1

Salgotarjani Strandepitok KC
0 : 2
COMPLETE
(21:22, 18:21)

Hír-Sat BHC
Court 2
10:40 Seniors M, Finals, 9th place

Chemo profili Zagreb
0 : 2
COMPLETE
(16:18, 18:21)

BHT Damy Rade Inowroclaw
Court 3
10:40 YAC 2008 M, Group phase, 03. kolo - Group A Standings

MRK Zaprešić
0 : 2
COMPLETE
(6:9, 9:16)

MRD Dobova
Court 4
11:00 YAC 2008 M, Group phase, 03. kolo - Group B Standings

RK Dubrava
0 : 2
COMPLETE
(4:10, 9:13)

MRK Sesvete
Court 4
11:20 Seniors M, Semifinals, SF 1

Toyota MHC Dubrava
0 : 2
COMPLETE
(14:24, 22:23)

HEI beachhandball
Court 1
11:20 YAC 2002 W, Finals, 3rd place

LOKOSICE
2 : 0
COMPLETE
(10:0, 10:0)

Selection of China
Court 2
11:20 Seniors M, Semifinals, 5th - 8th place 2

BHC Sesvete
1 : 2
COMPLETE
(23:18, 24:30, 4:7)

Swedish national team
Court 3
11:20 YAC 2006 M, Group phase, 01. kolo - Group A Standings

MRK Sesvete 2
0 : 2
COMPLETE
(6:18, 10:16)

Chemo profili Zagreb
Court 4
11:40 YAC 2006 M, Group phase, 01. kolo - Group B Standings

RK Dubrava
2 : 0
COMPLETE
(12:9, 17:10)

BHC Hello Zagreb
Court 4
12:00 Seniors M, Semifinals, SF 2

Detono Zagreb
2 : 0
COMPLETE
(26:22, 26:23)

Beach stars BHC
Court 1
12:00 YAC 2002 W, Finals, Final

UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie
0 : 2
COMPLETE
(16:18, 22:23)

Skrim
Court 2
12:00 YAC 2004 W, Semifinals, SF 1

SLOGA SV.NEDJELJA
2 : 0
COMPLETE
(15:3, 12:1)

LOKOMOTIVA-VAGON
Court 3
12:00 YAC 2008 M, Group phase, 01. kolo - Group A Standings

MRK Sesvete 2
0 : 2
COMPLETE
(8:9, 9:12)

MRK Zaprešić
Court 4
12:20 YAC 2008 M, Group phase, 01. kolo - Group B Standings

MRK Sesvete 3
2 : 0
COMPLETE
(5:1, 17:4)

RK Dubrava
Court 4
12:40 Seniors W, Finals, 3rd place

Westsite Amsterdam
2 : 1
COMPLETE
(25:26, 18:17, 12:11)

WBHC Kontesa Nera
Court 1
12:40 Seniors M, Finals, 5th place

Hír-Sat BHC
1 : 2
COMPLETE
(21:20, 18:24, 4:7)

Swedish national team
Court 2
12:40 YAC 2004 W, Semifinals, SF 2

Toyota MHC Dubrava
2 : 0
COMPLETE
(14:5, 11:8)

LOKOMOTIVA-VAGON
Court 3
12:40 YAC 2006 M, Quarterfinals, QF 1

MRD Dobova
2 : 0
COMPLETE
(14:12, 16:4)

MRK Sesvete
Court 4
13:00 YAC 2006 M, Quarterfinals, QF 2

BHC Hello Zagreb
2 : 0
COMPLETE
(17:11, 12:7)

MRK Sesvete 2
Court 4
13:20 YAC 2000 W, Finals, Final

Skrim
2 : 0
COMPLETE
(16:10, 17:14)

ŽRK Lokomotiva
Court 1
13:20 Seniors M, Finals, 7th place

Salgotarjani Strandepitok KC
0 : 2
COMPLETE
(10:22, 16:19)

BHC Sesvete
Court 3
13:20 YAC 2008 M, Quarterfinals, QF 1

MRK Zaprešić
2 : 1
COMPLETE
(11:8, 6:9, 1:0)

RK Dubrava
Court 4
13:40 YAC 2008 M, Quarterfinals, QF 2

MRK Sesvete
2 : 0
COMPLETE
(10:0, 10:0)

MRK Sesvete 2
Court 4
14:00 YAC 2006 M, Semifinals, SF 1

Chemo profili Zagreb
2 : 0
COMPLETE
(12:6, 15:1)

BHC Hello Zagreb
Court 2
14:00 YAC 2004 W, Finals, 3rd place

LOKOMOTIVA-VAGON
2 : 1
COMPLETE
(1:12, 12:5, 2:0)

LOKOMOTIVA-KUPE
Court 3
14:00 YAC 2010 M, Group phase, 03. kolo - Group A Standings

RK Dubrava
2 : 0
COMPLETE
(6:2, 5:3)

OŠ Klović
Court 4
14:20 YAC 2006 M, Semifinals, SF 2

RK Dubrava
1 : 2
COMPLETE
(12:11, 10:12, 1:2)

MRD Dobova
Court 2
14:20 YAC 2010 M, Group phase, 03. kolo - Group A Standings

OŠ Lučko
1 : 2
COMPLETE
(6:3, 3:9, 0:1)

Chemo profili Zagreb
Court 4
14:30 Seniors M, Finals, 3rd place

Toyota MHC Dubrava
2 : 1
COMPLETE
(29:24, 24:30, 3:2)

Beach stars BHC
Court 1
14:30 YAC 2004 W, Finals, Final

SLOGA SV.NEDJELJA
2 : 0
COMPLETE
(10:7, 12:5)

Toyota MHC Dubrava
Court 3
14:40 YAC 2008 M, Semifinals, SF 1

MRD Dobova
2 : 1
COMPLETE
(11:5, 10:13, 1:0)

MRK Zaprešić
Court 2
14:40 YAC 2010 M, Group phase, 02. kolo - Group A Standings

OŠ Klović
2 : 0
COMPLETE
(8:7, 9:3)

OŠ Lučko
Court 4
15:00 YAC 2008 M, Semifinals, SF 2

MRK Sesvete 3
2 : 0
COMPLETE
(12:11, 10:9)

MRK Sesvete
Court 2
15:00 YAC 2006 M, Finals, 3rd place

BHC Hello Zagreb
0 : 2
COMPLETE
(14:16, 11:18)

RK Dubrava
Court 3
15:00 YAC 2010 M, Group phase, 02. kolo - Group A Standings

Chemo profili Zagreb
1 : 2
COMPLETE
(11:4, 2:7, 0:1)

RK Dubrava
Court 4
15:15 YAC 2000 M, Finals, Final

BHC Hello Zagreb
1 : 2
COMPLETE
(18:26, 25:20, 2:6)

Chemo profili Zagreb
Court 1
15:20 YAC 2008 M, Finals, 3rd place

MRK Zaprešić
1 : 2
COMPLETE
(13:16, 9:8, 0:1)

MRK Sesvete
Court 2
15:20 YAC 2006 M, Finals, Final

Chemo profili Zagreb
2 : 0
COMPLETE
(11:7, 12:11)

MRD Dobova
Court 3
15:20 YAC 2010 M, Group phase, 01. kolo - Group A Standings

OŠ Klović
2 : 0
COMPLETE
(4:3, 5:3)

Chemo profili Zagreb
Court 4
15:40 YAC 2008 M, Finals, Final

MRD Dobova
2 : 1
COMPLETE
(14:9, 8:10, 1:0)

MRK Sesvete 3
Court 2
15:40 YAC 2010 M, Group phase, 01. kolo - Group A Standings

OŠ Lučko
0 : 2
COMPLETE
(4:7, 5:10)

RK Dubrava
Court 4
16:00 Seniors W, Finals, Final

LadyBugs
0 : 2
COMPLETE
(18:20, 14:17)

Toyota MHC Dubrava
Court 1
16:00 YAC 2010 M, Semifinals, SF 1

RK Dubrava
2 : 0
COMPLETE
(7:0, 4:2)

OŠ Lučko
Court 4
16:20 YAC 2010 M, Semifinals, SF 2

OŠ Klović
0 : 2
COMPLETE
(0:0, 0:0)

Chemo profili Zagreb
Court 4
16:40 YAC 2010 M, Finals, 3rd place

OŠ Lučko
0 : 2
COMPLETE
(0:0, 0:0)

OŠ Klović
Court 4
16:45 Seniors M, Finals, Final

HEI beachhandball
0 : 2
COMPLETE
(20:28, 24:26)

Detono Zagreb
Court 1
17:00 YAC 2010 M, Finals, Final

RK Dubrava
2 : 1
COMPLETE
(0:0, 0:0, 0:0)

Chemo profili Zagreb
Court 4

Obrada rezultata: www.furkisport.hr