Jarun Cup 2019

Seniors M



Group phase


Group A, Ranking and schedule

Team Played Won Lost Points Osvojeni Izgubljeni +/-
1 BHC Sesvete 4 4 0 8 8 0 +8
2 Hír-Sat BHC 4 3 1 6 6 2 +4
3 BHT Damy Rade Inowroclaw 4 2 2 4 4 5 -1
4 BHC Hello Zagreb 1 4 1 3 2 3 6 -3
5 BHC Falco Aeterna 4 0 4 0 0 8 -8

Group B, Ranking and schedule

Team Played Won Lost Points Osvojeni Izgubljeni +/-
1 Swedish national team 4 4 0 8 8 0 +8
2 Salgotarjani Strandepitok KC 4 3 1 6 6 2 +4
3 BHV Wasserschloss 4 2 2 4 4 5 -1
4 RK Mivka 4 1 3 2 3 6 -3
5 Selection of China 4 0 4 0 0 8 -8

Group C, Ranking and schedule

Team Played Won Lost Points Osvojeni Izgubljeni +/-
1 Toyota MHC Dubrava 4 4 0 8 8 0 +8
2 Beach stars BHC 4 3 1 6 6 2 +4
3 Chemo profili Zagreb 4 2 2 4 4 4 0
4 BHC Hello Zagreb 2 4 1 3 2 2 7 -5
5 AKRP Zagreb 4 0 4 0 1 8 -7

Group D, Ranking and schedule

Team Played Won Lost Points Osvojeni Izgubljeni +/-
1 HEI beachhandball 4 4 0 8 8 1 +7
2 Detono Zagreb 4 3 1 6 7 2 +5
3 BHV Wasserschloss Rookies 4 2 2 4 4 5 -1
4 White boys 4 1 3 2 2 7 -5
5 BHC All Saints 4 0 4 0 2 8 -6
Quarterfinals
 
  Toyota MHC Dubrava 2
 
 
QF 130.04.17:20  
  Salgotarjani Strandepitok KC 0
 
 
 
  HEI beachhandball 2
 
 
QF 230.04.18:00  
  Hír-Sat BHC 0
 
 
 
  BHC Sesvete 0
 
 
QF 330.04.17:20  
  Detono Zagreb 2
 
 
 
  Swedish national team 1
 
 
QF 430.04.16:40  
  Beach stars BHC 2
 
 
Semifinals
 
 
  Toyota MHC Dubrava 0
 
 
   
SF 101.05.11:20  
   
  HEI beachhandball 2
 
 
 
 
 
  Detono Zagreb 2
 
 
   
SF 201.05.12:00  
   
  Beach stars BHC 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Salgotarjani Strandepitok KC 0
 
 
   
5th - 8th place 101.05.10:40  
   
  Hír-Sat BHC 2
 
 
 
 
 
  BHC Sesvete 1
 
 
   
5th - 8th place 201.05.11:20  
   
  Swedish national team 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Chemo profili Zagreb 2
 
 
   
9th - 12th place 130.04.18:00  
   
  BHV Wasserschloss 1
 
 
 
 
 
  BHT Damy Rade Inowroclaw 2
 
 
   
9th - 12th place 230.04.18:40  
   
  BHV Wasserschloss Rookies 0
 
 
 
Finals
 
 
 
 
  HEI beachhandball 0
 
 
   
   
   
Final01.05.16:45  
   
   
   
  Detono Zagreb 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Toyota MHC Dubrava 2
 
 
   
   
   
3rd place01.05.14:30  
   
   
   
  Beach stars BHC 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Hír-Sat BHC 1
 
 
   
   
   
5th place01.05.12:40  
   
   
   
  Swedish national team 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Salgotarjani Strandepitok KC 0
 
 
   
   
   
7th place01.05.13:20  
   
   
   
  BHC Sesvete 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Chemo profili Zagreb 0
 
 
   
   
   
9th place01.05.10:40  
   
   
   
  BHT Damy Rade Inowroclaw 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Detono Zagreb
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Toyota MHC Dubrava
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Swedish national team
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  BHC Sesvete
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  BHT Damy Rade Inowroclaw
 
 
 
 
 
 
 

Obrada rezultata: www.furkisport.hr